
(Fotó: Michael Tullberg/Getty Images)
Selma Blair a napokban ünnepelte ötvennegyedik születésnapját, aminek alkalmából Instagram-oldalán megosztott egy kedves, fiával közös fényképet is. A fotó a színásznő születésnapi köszöntésén készült, és a képen Blair éppen puszit ad a tizennégy éves gyerekének, Arthur Saint Bleick-nek.
„Egy újabb év. A szeretet minden formájában. Torta, az én Arthurom, kedves emberek. Köszönöm” – írta Blair a bejegyzésébe, amiben megosztott egy videót is, amelyen sok ember énekli neki a „Boldog születésnapot-ot”, és egy képet a tortáról.
A színésznőről és fiáról nemrégiben a vörös szőnyegen is készült közös fotó: a Doktor Szöszi hamarosan érkező előzménysorozatának ünneplésén vettek részt a múlt héten New York-ban.

(Fotó: Valerie Terranova/WireImage via Getty Images)
A színésznő 2025 novemberében beszélt arról a People magazinnak, hogyan talál örömet fiában és kutyájában, Scout-ban a szklerózis multiplexszel (SM) küzdő útja során. „Már néhány éve nem szenvedek visszaeséstől, és tudod, folyamatosan visszanyerem az állóképességemet, utazom és együttműködésekben veszek részt, és azt hiszem, az örömöm mindig a fiamtól fakad” – mondta el akkor Blair gyerekéről, akinek édesapja a színésznő volt párja, Jason Bleick divattervező.
Ahogy arról korábban írtunk, a színésznő tavaly egy díjátadón megosztotta az érdekes okát annak, hogy fia miért nem szeretné megnézni a filmjeit. „Azt kérdeztem: »Miért nem akarod soha megnézni egy filmemet sem?«. Azt válaszolta: »Mert minden filmed fekete-fehér«” – mondta humorosan a lapnak. „Erre azt mondtam: »Elnézést? Megismétlnéd?«. Amire azt mondta: »Nem azok?«. Végem van.” „Azt hiszi, hogy 1930-ból származok. Nem viccelek” – tette hozzá Blair. „A fiam azt hiszi, hogy a filmjeim fekete-fehérek” – mesélte akkor humorosan a People magazinnak.
(via People.com)