Terhesség

Első babáját várja a Sztárban sztár versenyzője – Az énekesnő még a nyáron szülni fog

Orsovai Reniről vagy a Sztárban sztár zseniális karakterei ugranak be, vagy a Mostantól című óriási sláger, amit Rácz Gergővel együtt énekelt. Egy nyaralós fotóból pedig kiderült: Orsovai Reni babát vár.
2026. Június 24.
Első gyermekét várja

Első gyermekét várja (Forrás: http://TV2%20/%20press.tv2.hu)

Orsovai Reni babát vár

Orsovai Renira tavaly talált rá a szerelem, ami olyan elsöprő, hogy azóta már feleség lett, és hamarosan megszületik közös gyermekük is. Bár a néhány héttel ezelőtti nyaralási fotókon még nem látszott, Reni terhessége nagyon is előrehaladott állapotban van. Az énekesnő a napokban nyilatkozott a Petőfi TV-nek, amiből kiderült, hogy már a harmadik trimeszterben jár, és augusztusban meg is születik a baba.

„Izgatottan várjuk, nagyon más most minden. Annyira új ez a helyzet, és ezt még egyikünk sem tapasztalta meg. Nagyon kíváncsiak vagyunk, de egyébként elég talpraesettnek érezzük magunkat, úgyhogy megoldjuk a helyzeteket. Szerintem minden rendben lesz” – mondta nevetve a kismama.

Reni egyelőre még koncertezik, de nyár végén már csak szintén zenész férje tud majd színpadra állni – legalábbis egy darabig.

„Szerencsés vagyok, még nincs olyan hatalmas pocakom, hogy ne tudnék énekelni.”  De elárulta, van B tervük is arra az esetre, ha nem megy már úgy a támasztás, hogy jó legyen a produkció. Reni számos kollaborációban közreműködő, van egy saját zenekara is, és Rácz Gergővel is kiadtak egy újabb dutettet pár hete. Szóval biztosan nem marad sokáig távol a zenétől. 

Viszik majd a kicsit koncertekre is

Úgy gondolják, a kisbaba megy majd velük fellépésekre is.

„Tervezzük bevetni a nagyszülőket, hogy ők majd jönnek velünk, ha éppen mindketten koncertezünk. Én azt szeretném, ha kis fülessel a fején jönne majd. Persze csak egy bizonyos idő után, amikor ezt már lehet. De láttam nagyon sok jó példát, és ez nekem tetszik. Engem is hamar bevontak a zenei világba, ezt igyekszünk továbbvinni mi is.”

Reni bevallotta, hogy a szüléstől kicsit tart. Legjobban – ahogyan ő fogalmaz – a ’kijöveteltől’ tart.
Reméli, hogy az a legnyugodtabban fog menni, izgalom nélkül.

„A férjemmel mind a ketten olyanok vagyunk, hogy nem szeretünk előre eltervezni mindent. Kicsit improvizatívabb jelleggel éljük az életünket, úgyhogy ezt is picit így csináljuk.” Azért ők is elolvastak már pár könyvet, utánajárnak dolgoknak, de nem görcsölnek rá a tényre, hogy hamarosan szülők lesznek.

Orsovai Reni egyébként épp ma lett 34 éves. Pazar reggelijéről és az ünnepi virágcsokkoról 24 órán át elérhető posztott rakott ki. 

Kapcsolódó cikk
Szabados Ági
gólyahír
Szabados Ági kisbabát vár – a baba nemét is tudják már

(Fotókredit: RTL/ Sajtóklub via Fotocentral)