
A kistesó fiú lesz (Forrás: RTL / Sajtóklub)
Gál Petra ismét babát vár
Még csak pár hete tért vissza a képernyőre Gál Petra, de ősszel újra el kell búcsúznunk tőle egy időre, mert ismét babát vár.
A műsorvezető a Fókusznak nyilatkozott az anyaságról és második terhességéről. Gál Petra tavaly áprilisban hozta világra Ellát, akiről azt mondja, még mindig nagyon jó kislány.
„Egy igazi áldás ő. Azt mondják ’demo’ baba. Mi annyira élvezzük ezt a szülőséget vele kapcsolatban, hogy egyből jön a kistesó is.”
Anil Kumar, Petra indiai származású férje imád játszani kislányukkal, és szívesen veszi át felesége helyét, amikor csak tudja. „Nem is kívánhatnánk jobbat Ellánál. Óriási mosollyal ébred és fekszik le. Nagyon játékos és vicces is. Alig várom, hogy hazaérjek a munkából és vele legyek. Teljesen megváltozott az életünk, de nagyon jó csapat vagyunk Petrával” – mondta Amil.
Első babájukkal még óvatosak voltak, de úgy érzik, mára már tapasztalt szülők, sokkal lazábban kezelik a kistesó érkezését is. Nagyon várják, hogy novemberben megszülessen a kisfuk. A nevét is kiválasztották már, de ezt megtartják maguknak.
Kislányuk már járt Indiában
A műsorvezető már az ötödik hónapban van, de elárulta, hogy a terhessége első trimeszterében gyakran volt rosszul, néha még egy zacskót is vitt magával a stúdióba, olyan erős volt a hányingere, de mára ez szerencsére már elmúlt.
A kis Ella egyébként egyaránt ismerkedik az indiai kultúrával és a magyarral is. A szülők úgy döntöttek, eleinte mindketten közös nyelvükön, vagyis angolul beszélnek hozzá, és aztán jön majd a magyar, illetve az indiai ’kannada’.
Kislányuk már járt Indiában is, hét hónapos volt, amikor meglátogatták a nagyszülőket, és három hónapig ott is maradtak.
Petra nagyon szereti a munkáját, de a prioritás már az anyaságé. Elmesélte, hogy nemrégiben meg kellett kérnie kolléganőjét, helyettesítse őt, mert történt valami otthon, amiért azonnal haza kell mennie. De ezzel együtt természetesnek veszi, hogy bővül a családjuk, nem is csinálnak belőle nagy ügyet. A műsorvezető szerint nem kell erre felkészíteni Ellát.
„Nyilván mondjuk neki, hogy: fú de szuper, jön a kistesód, de nem gondolom túl. Eleve nem vagyok egy ’túlgondolós típus, és Anil sem. Nálunk ez működik.”
Az RTL-nél egyébként most sorban jönnek a babák.